O nas

MoneyOak to międzynarodowa grupą konsultingowa, która od 2016 roku wspiera inne przedsiębiorstwa w osiąganiu lepszych wyników finansowych.

Czym się zajmujemy?

MoneyOak specjalizuje się w ulgach podatkowych wspierających działalność innowacyjną i jest wiodącym na rynku ekspertem posiadającym rozległą wiedzę na temat ulg IP Box, zwanej również „Innovation Box”, ulgi badawczo-rozwojowej oraz finansowania projektów ze środków unijnych (dotacji).

Za cel stawiamy sobie, aby firmy korzystały z dodatkowych źródeł finansowania, a jednocześnie koncentrowały się na swojej podstawowej działalności.

Nasz zespół

Wysoko wykwalifikowany i multidyscyplinarny zespół składa się z doradców podatkowych, naukowców, analityków finansowych oraz prawników, aby dostarczyć najwyższą jakość na każdym etapie współpracy.

Najnowsza wiedza techniczna i operacyjna ekspertów sprawia, że nasze usługi

są świadczone rzetelnie, bezpiecznie oraz w sposób maksymalizujący korzyści Klienta.

Nasi klienci

Działając w Polsce, Belgii, Hiszpanii i Francji, MoneyOak ma zaufanie ponad 300 Klientów z sektorów takich jak branża farmaceutyczna, bankowa, ubezpieczeniowa, informatyczna, biotechnologiczna, FinTech, spożywcza, lotnicza czy ochrony zdrowia.

NASZE ZOBOWIĄZANIE

W bezpieczny sposób optymalizujemy koszty działalności innowacyjnej naszych Klientów, aby uzyskać wartość dodaną w perspektywie krótko-, średnio- i długofalowej.

A ponieważ jesteśmy pewni wyników naszego działania, pracujemy w formule „no cure, no pay”, co oznacza, że w razie niezidentyfikowania oszczędności nie obciążamy Klienta opłatą za nasze usługi.