Cztery filary MoneyOak

Jesteśmy partnerem biznesowym, który od lat wspiera w rozwoju inne przedsiębiorstwa.

To właśnie jest główna misja, która łączy nas w MoneyOak.

Naszą wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy w pracy na rzecz Twojej firmy.

 

Czym się zajmujemy?

MoneyOak specjalizuje się w ulgach podatkowych wspierających działalność innowacyjną i jest wiodącym na rynku ekspertem posiadającym rozległą wiedzę nt. IP Box, zwanym również „Innovation Box”.

Za cel stawiamy sobie to, by firmy korzystały z dodatkowych środków finansowych, a jednocześnie koncentrowały się na swojej podstawowej działalności. Wspieranie rozwoju naszych klientów to nasza pasja.

 

Nasz zespół

Nasz multidyscyplinarny zespół składający się z 25 pracowników zoptymalizuje podatki w Twojej firmie. Zapewniamy, że do poszczególnych zadań zostanie oddelegowany najbardziej wykwalifikowany ekspert. Specjaliści ds. finansów, prawnicy i naukowcy są do dyspozycji dokładnie wtedy, gdy ich potrzebujesz, dzięki czemu nie tracisz cennego czasu.

Najnowsza wiedza techniczna i operacyjna ekspertów sprawia, że nasze usługi charakteryzują się wyjątkową wartością dodaną.

 

Nasi Klienci

Działająca w Polsce, Belgii, Hiszpanii i Francji firma MoneyOak zdobyła zaufanie ponad stu klientów z tak różnych sektorów jak branża farmaceutyczna, bankowa, ubezpieczeniowa, informatyczna, biotechnologiczna, fintech, spożywcza, lotnicza czy ochrony zdrowia.

 

Nasze zobowiązanie

Zobowiązujemy się zoptymalizować Twoje koszty i sytuację podatkową, co pozwoli w perspektywie krótko-, średnio- i długofalowej stworzyć wartość Twojej firmy. A jako że jesteśmy pewni wyników naszego działania, stosujemy metodę „no cure, no pay”, która oznacza, że w razie niezydentyfikowania oszczędności nie obciążamy Klienta opłatą za nasze usługi.

Chcesz wzmocnić swoją innowacyjność?